خدمات

ما همواره در تلاشیم تا به روزترین و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. در این راستا، از آغاز هر پروژه، می کوشیم تا کار به بهترین روش ممکن انجام شود. در زیر مراحل کاری ما به اختصار شرح داده شده اند.

مشاوره
مشاوره

پیش از انجام هر پروژه، لـازم است اطلـاعاتی از شرایط محیطی محل حاصل شود. مشاوره ی پیش از اجرا، خدمتی است که این واحد صنعتی با تکیه بر اندوخته های ارزشمند خود در راستای ارائه بهینه ی خدمات به مشتریان ارائه می کند. تجربه ی سالیان متماد ی نسیم گستر البرز به شما کمک می کند تا با برنامه ریزی پیش از انجام پروژه های تهویه، در زمان و هزینه صرفه جویی شود.

طراحی
طراحی

همگام با تکنولوژی روز و با تکیه بر دقیق ترین ابزارها، توانسته ایم به مهارت های بی نظیری در طراحی و شبیه سازی محصولات تهویه دست یابیم. درخور شرایط هر پروژه، جهت ارتقای دقت و راندمان کاری، فاز طراحی آغاز می شود. اعمال این مرحله به ما این امکان را داده تا درصد خطای خود را به کمترین اندازه ی ممکن برسانیم.

اجرا
اجرا

کادر با تجربه و کارآزموده ی نسیم گستر البرز همواره قابلیت این را داشته تا در کوتاهترین زمان و با کیفیتی ممتاز انجام پروژه های تهویه مهمترین واحد های صنعتی این کشور را عهده دار باشد. در همه ی مراحل، اجرای کارها با حداکثر دقت تحت نظر و کنترل کیفی متخصصان صورت می پذیرد.